FOLLOW US

SEARCH SITE BY TYPING (ESC TO CLOSE)

ul. Turystyczna 22, Kobiele Wielkie
+48 796 072 754

Skip to Content

O NAS

ORCHIDEA to przestronne gustownie urządzone sale, w których od 2010 roku, z wielkim zaangażowaniem i  dbałością o każdy szczegół i Państwa zadowolenie, organizujemy przyjęcia okolicznościowe i zabawy.

Nasze sale – Orchidea i Orchidea Silver, mogące ugościć do 200 osób każda, to doskonałe przestrzenie na organizację wesela czy imprezy rodzinnej. To do nich co roku zapraszamy Państwa na Sylwestra i  zabawę karnawałową. Mała Sala natomiast będzie doskonałym wyborem przy organizacji wydarzeń do 60 osób.

Tworząc menu stawiamy przede wszystkim na tradycyjne, domowe jedzenie, aczkolwiek jesteśmy w stanie spełnić każde kulinarne oczekiwanie naszych Gości. Wspaniałym dopełnieniem serwowanych przez nas dań mogą być aranżowane na specjalne życzenie stoły z różnymi przysmakami – od tradycyjnych wiejskich, poprzez serowe, rybne, sushi, aż po słodkie „Candy Bary”.

Lata doświadczeń w organizacji przyjęć, a także chęć sprostania Państwa oczekiwaniom sprawiły, że nasza oferta dodatkowa jest szeroka. Zorganizujemy dla Państwa ślub w plenerze, wśród  scenerii otaczającej nasz budynek. Na specjalne zamówienie stworzymy tort Państwa marzeń, udekorujemy obiekt kompozycjami z żywych kwiatów czy zaserwujemy dodatkową atrakcję w postaci czekoladowej fontanny. Wynajętemu przez Państwa barmanowi udostępnimy nasz bar bez dodatkowych opłat.

Sala Bankietowa Orchidea
Sala Bankietowa Orchidea

Najmłodsi uczestnicy zabawy to dla nas bardzo ważni Goście, dlatego z myślą o nich powstała Sala Zabaw, w której Panie Animatorki zadbają o dobry nastrój i kreatywnie spędzony czas Państwa pociech. Nasze tereny zielone to doskonałe miejsce na organizację gier i zabaw dla dzieci. Również na świeżym powietrzu mogą wyszaleć się na zaprojektowanym specjalnie dla nich Placu Zabaw.

Do Państwa dyspozycji mamy 24 komfortowo wyposażone, 2-osobowe pokoje z łazienkami. W każdym z nich istnieje możliwość przygotowania 1 lub 2-osobowej dostawki. W sumie nasz obiekt jest w stanie zapewnić nocleg 70 Gościom. W cenie pokoju oferujemy Państwu pyszne śniadanie.

ORCHIDEA to nie tylko imprezy wewnątrz budynku. Piękny teren zielony, przynależący do naszej sali bankietowej, sprzyja organizacji imprez plenerowych połączonych z grillowaniem. Na Państwa życzenie zorganizujemy także pokaz sztucznych ogni.

Zapraszamy do korzystania z naszej propozycji.